Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /var/www/webhareket/index.php on line 12 Hareket Proje Taşımacılığı

Sıra Dışı Yükler, Zorlu Yollar...

İmkansız Projeler İçin Sınırsız Hareket özgürlüğü ...


Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği A.Ş.

Hareket, 1957 yılından günümüze, tecrübesi, güveni ve üstün hizmet standartları ile proje taşımacılığı, ağır ve standart dışı kargo taşımacılığı, vinç ve platform kiralama, ağır kaldırma, indirme, yerleştirme tanımlarını değiştiren, Türkiye'nin sınır tanımayan lider kurumu...

Çözüm ortağı olarak hareketi seçen firmanın yükü, daha bulunduğu yerden alınmadan, her safhası en ince ayrıntısına kadar projelendiriliyor. İşin yapılabilirlik analizi çalışmaları, ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 Standartları'nda, yükün boyut ve ağırlığına göre özenle yapılıyor. Her aşama için gerekli uzman kişi ve ekipman desteği sağlanıyor. Yol üzerinde bulunan, projeyi engelleyici, zorlayıcı tüm engeller ortadan kaldırılıyor. Gerekirse by-pass yol yapımına ve düzenlenmesine gidiliyor.

İndirme ve montaj işlemleri, büyük bir titizlikle, uluslararası standarlarda, son teknoloji ürünü ekipmanlarla gerçekleştiriliyor. 

Hareket'i seçenler, doğru çözüm ortağıyla çalışmanın keyfini yaşıyor. Her türlü ağır yük projeleri, ağır yük mühendislik çözümleri, projelendirme, kaldırma, taşıma, indirme ve montaj için sınırsız ve mükemmel hareket!